TRANSWORLDANIMALS s.r.o. 

Výroba na CNC strojích,gravírování do různých materiálů,

přenášení fotografií. To všechno jsme my.

Představujeme se Vám jako firma TRANSWORLDANIMALS s.r.o. a jsme na trhu od roku 2018. Zabýváme se výrobou na CNC laseru a vyrábíme prakticky cokoliv. Od dárkových předmětů přes modely lodí, aut, letadel až po vinotéky, restaurační doplňky, hračky, společenské hry či doplňky pro domácnost. 

Přenášíme a gravírujeme fotky či text na sklo, dřevo, plasty, kov i kámen. Nejsme v tomhle oboru jediní ale přesto jsme výjímeční. Čím ??? Většina výrobců dnes používá levné lasery z Číny, které jsou zaprvé méně přesné ale hlavně mají většinou problém proříznout tvrdé materiály. Proto je dnes velká spousta modelů či výrobků vyráběna z břízové nebo ještě hůře topolové překližky. 

Jedná se o podstatně měkčí a křehčí materiály a taky modely pak většinou nic nevydrží. Už jsme slyšeli zákazníky jak říkali: spadl nám model dinosaura a rozpadl se na kousky. Ano málokdo se totiž dnes zamýšlí při nákupu s čeho vlastně výrobek je a ani neví jaký je rozdíl v pevnosti či tvrdosti materiálu. Buková překližka je samozřejmě dražší materiál a taky CNC laseru déle trvá než s ní model vyřeže a proto jsou modely o něco dražší než u podobných modelů s břízy či hůř s topolu. 

Věřte ale že se Vám tato investice vyplatí a rozhodně se vyplatí i nám. Proč i nám? Protože nemusíme řešit stížnosti a reklamace jelikož se výrobky při normálním zacházení neničí,nerozpadají ani nepraskají. S našimi výrobky si hrajou i děti. Obraťte se na nás proto s důvěrou a jakýmkoliv přáním či dotazem. Bude li to v našich silách rádi Vám vyhovíme a vyjdeme vstříc. 

Vyrábíme z čisté bukové překližky což je velmi tvrdý a pevný materiál. Dokážeme také vyrábět z masivního dřeva či plastu. Veškeré výrobky je možné dodat v jakékoliv barvě či odstínu, mořené nebo nemořené, lakované či nelakované. V případě moření nebo barvení je vše následně lakováno. 

Jelikož barvení a lakování zabírá velkou část konečné ceny výrobku, nabízíme svým zákazníkům si jakýkoliv výrobek zakoupit v surovém a nesloženém stavu za nejnižší možnou cenu a tak nejen ušetřit, ale navíc si výrobek sámi nabarvit a dokončit dle svých představ. U nás se výrobek 2x moří a 3x lakuje z každé strany, kdy po prvním lakování se znovu brousí. V případě barvení se hned lakuje. 

Zákazníkům chceme totiž nabídnout jen to nejlepší. Ceny zde uvedené jsou rozděleny, zda li je výrobek složený, mořený, barvený a lakovaný, nebo rozložený v surovém stavu. Výrobek je tak možné dodat v různých velikostech. V případě balení modelů do krabiček s potiskem připočítáváme podle velikosti výrobku 20 - 50 Kč Těšíme se na spolupráci s Vámi